stomatologia zachowawcza

Wypełnienia zakładane w naszej przychodni wykonywane są według najnowocześniejszych procedur z wykorzystaniem materiałów renomowanych firm japońskich, szwajcarskich i włoskich. Zabiegi przeprowadzane są całkowicie bezboleśnie przy użyciu najlepszych środków znieczulających.

stomatologia kosmetyczna

To zbiór specjalistycznych zabiegów, które wpływają na poprawę wyglądu naszego uzębienia. Dotyczy ona zmiany kształtu, koloru, ustawienia zębów i ich wzajemnych relacji. Oferujemy pełen wachlarz usług potrzebnych do stworzenia pięknego i zdrowo wyglądającego uśmiechu.  

stomatologia dziecięca

Oferujemy kompleksowe przygotowanie i bezbolesne leczenie Państwa milusińskich. Polecamy wizyty adaptacyjne i właściwą profilaktykę. Odpowiednio przygotowany i przeszkolony personel pomoże w miłej atmosferze przeprowadzić właściwe leczenia.

Pracownia RTG

Od kilku lat oferujemy państwu wykonanie zdjęć na zlecenie innych gabinetów dentystycznych w naszej pracowni rtg. Mogą Państwo u nas wykonać zdjęcia punktowe, panoramiczne, zdjęcia zatok, zdjęcia stawów skroniowo-żuchwowych. Już dostępne zdjęcie tomograficzne 3D.

leczenie kanałowe

Właściwie przeprowadzone zabiegi leczenia kanałowego ratują zęby na wiele następnych lat. Takie właśnie wykonujemy w naszej przychodni. Wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt, posiadamy odpowiednie przeszkolenie i wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Pracujemy według najlepszych procedur, co gwarantuje najwyższą jakość tego leczenia. Zabiegi wykonujemy tylko pod mikroskopem w izolowanym polu zabiegowym.

protetyka

Dzięki współpracy z najlepszymi pracowniami protetycznymi, jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym przypadkom, poprawić, wzmocnić i zabezpieczyć Państwa zęby. Oferujemy szeroki wachlarz metod i materiałów od projektowania uśmiechu po innowacyjne rozwiązania technologiczne. Doświadczenie i szkolenia z tej dziedziny jakie odbyliśmy w kraju i za granicą gwarantują najwyższą jakość naszych usług.

Periodontologia

To dział stomatologii zajmujący się leczeniem tkanek otaczających nasze zęby. Przeprowadzamy profesjonalne zabiegi leczenia krwawiących dziąseł, paradontozy, ruszających się zębów, halitozy, poprawy wyglądu tkanek miękkich, przygotowujemy pacjentów pod zabiegi protetyczne i ortodontyczne. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas Curriculum Periodontologicznego zapewni Państwu właściwe przeprowadzenie tego leczenia.

higienizacja

Wszystkie zabiegi planowane w naszej przychodni poprzedzone są wykonaniem profesjonalnej higienizacji z instruktażem, gdyż
tylko praca na czystych tkankach ma sens i gwarantuje wieloletnie użytkowanie naszych prac. Oferujemy kompleksowy zakres usług higienizacyjnych i profilaktycznych. Doradzamy i umożliwiamy zakup najlepszych i sprawdzonych materiałów do higieny jamy ustnej. To najważniejsze zabiegi w naszej przychodni. Pacjenci regularnie poddający się tym zabiegom bardzo rzadko muszą korzystać z innych naszych usług.

ortodoncja

Zabiegi leczenia ortodontycznego w naszej przychodni przeprowadzane są od ponad 15 lat. Dzięki zespołowemu planowaniu przez wszystkich naszych specjalistów oferujemy zabiegi kompleksowe, dające najlepsze rezultaty na koniec leczenia. Dzisiejsza ortodoncja pomaga nie tylko dzieciom i młodzieży, ale także osobom dorosłym bez limitu wieku. Pomogliśmy wielu dorosłym pacjentom zmienić ich wygląd poprawiając komfort ich życia.

chirurgia

W naszej przychodni wykonujemy wszystkie zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Dzięki zespołowi pracy naszych specjalistów oferujemy kompleksowe i bezpieczne zabiegi chirurgiczne, pomoc i wsparcie medyczne po zabiegach.

implantologia

Oferujemy kompletny asortyment zabiegów  implantologicznych od wszczepiania implantów po zarządzanie tkankami kostnymi i miękkimi czy podnoszenie zatok szczękowych. Pracujemy na renomowanych implantach kilku znanych firm produkujących implanty na świecie. Dysponujemy ponad 10-letnim doświadczeniem w tej dziedzinie stomatologii. Projektujemy pozycję implantów w oparciu o zdjęcie 3D z tomografii komputerowej.

STAWY SKRONIOWO-ŻUCHWOWE  

Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem zaburzeń w stawach skroniowo-żuchwowych. Oferujemy leczenie migren napięciowych, bóli okolic uchu i skroni, zaciskania zębów, trzasków i przeskakiwań w stawach skroniowo-żuchwowych.