Nasz gabinet

O naszym gabinecie

Stomatologia Lityńscy
Jawor

Kim jesteśmy?

W naszym gabinecie stomatologicznym w Jaworze już od 50 lat przywracamy piękne uśmiechy i otaczamy opieką dentystyczną każdego, kto obdarzy nas zaufaniem. Stawiamy na nowoczesne technologie i nieustanne doskonalenie swoich umiejętności, by w sposób indywidualny podchodzić do każdego przypadku.

Jesteśmy rodzinną kliniką stomatologiczną w Jaworze, w której priorytetowo traktujemy komfort psychiczny i bezpieczeństwo pacjentów podczas leczenia.

Jak pracujemy?

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Nasi specjaliści uczestniczą w szkoleniach, warsztatach i konferencjach zarówno w kraju, jak poza jego granicami. Czerpiemy z doświadczenia stomatologów światowej klasy. Nieustannie aktualizujemy wiedzę o najnowszych technologiach i rozwiązaniach branży stomatologicznej, by móc oferować pacjentom sprawdzone, bezpieczne i dopasowane do ich potrzeb rozwiązania. W przestrzeni naszego gabinetu dbamy o miłą atmosferę i komfort psychiczny każdego, kto tu zawita!

Nasz personel

Praca zespołowa jest dla nas najważniejsza. Dlatego też nasi lekarze specjalizują się w określonych obszarach i mogą otoczyć kompleksową opieką każdego pacjenta, czerpiąc z doświadczenia i wieloletniej praktyki stomatologicznej. Jesteśmy dumni z naszych dotychczasowych osiągnięć i planujemy cały czas się rozwijać.

Technologie

Nasz wykwalifikowany personel nieustannie zdobywa nowe kompetencje. Dbamy o to, by w przestrzeni gabinetu stosować tylko najnowocześniejsze metody diagnostyki i leczenia, bazując na sprawdzonych i skutecznych technologiach. Dysponujemy precyzyjnym sprzętem, który sprawia, że każdy, nawet skomplikowany, zabieg przebiega z największą dokładnością i owocuje wyleczonym uzębieniem.

 

Zapraszam, Łukasz Lityński

Poznaj zalety gabinetu

Stomatolodzy w Jaworze - dlaczego my?

Firma rodzinna

Przekazujemy wiedzę 
z pokolenia na pokolenie

Na rynku od 49 lat

Pół wieku doświadczenia w branży stomatologicznej

Wszechstronne 
i kompleksowe leczenie

Szeroka opieka stomatologiczna

Wszystkie zabiegi 
w jednym miejscu

Od pełnej diagnostyki 
po leczenie

Wyszkolony zespół

Nasz personel posiada odpowiednie certyfikaty 
i wiedzę wyciągniętą z wielu szkoleń

Nowocześnie usprzętowiony gabinet

Nowoczesny gabinet to również nowoczesny sprzęt

Nasza skuteczność

Jak działamy - Twój stomatolog w Jaworze

GABINET STOMATOLOGICZNY W JAWORZE

Jako rodzinna firma nieprzerwanie od 50 lat dbamy o zdrowe uzębienie naszych pacjentów. W naszym gabinecie stomatologicznym w Jaworze dokładamy wszelkich starań, by aktualizować wiedzę, szkolić się i czerpać z doświadczenia największych autorytetów stomatologii. W sposób indywidualny dopasowujemy metody leczenia a proces diagnostyki przebiega niezwykle skrupulatnie. W naszym gabinecie dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dlatego też wszystkie zabiegi są przeprowadzane z ogromną dokładnością, w sposób bezbolesny. Szukasz najlepszego dentysty w Jaworze? Zadzwoń i umów się na wizytę.

NOWOCZESNOŚĆ, DOŚWIADCZENIE I PRECYZJA – DIAGNOZUJEMY, LECZYMY, WDRAŻAMY PROFILAKTYKĘ

Od lat prowadzimy naszych pacjentów, zwiększając ich świadomość w kwestii profilaktyki przeciwpróchniczej oraz pielęgnacji jamy ustnej. W naszym gabinecie proponujemy nowoczesne technologie diagnostyczne i lecznicze, by w sposób innowacyjny i w pełni komfortowy nie tylko wyleczyć stany chorobowe, ale też zaproponować metamorfozę uśmiechu dzięki rozwiązaniom stomatologii estetycznej.

Poznaj nas!

Nasz zespół

Łukasz Lityński

właściciel, kierownik medyczny przychodni stomatologicznej

Łukasz Lityński właściciel, kierownik medyczny przychodni stomatologicznej. W 2000r ukończył studia medyczne na kierunku stomatologicznym we Wrocławiu. Specjalizuje się w periodontologii, implantologii, endodoncji mikroskopowej, protetyce oraz stomatologii cyfrowej. Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, Europejskiego Stowarzyszenia Endodontycznego, Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego oraz ICOI/ICOI Europe, Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego. Stale podnosi swoje kwalifikacje. Jest perfekcjonistą. Ukończył Curriculum Endodontyczne, Periodontologiczna oraz Implantologiczne Pasjonuje się ogrodnictwem, żeglarstwem oraz strzelectwem sportowym.

Wioletta Lityńska

manager

Dyplomowana Higienistka stomatologiczna, Fizjoterapeutka, ukończyła policealną szkołę w zawodzie technik sterylizacji medycznej. Jej pasją jest strzelectwo sportowe, żeglarstwo, aktualnie studentka zarządzania.

Delfina Lityńska

dyplomowana higienistka stomatologiczna

Delfina Lityńska jest absolwentką II Liceum Ogólnokształcącego w Legnicy. Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna. Aktualnie studentka stomatologii na śląskim uniwersytecie medycznym. Cechuje ją zaangażowanie, życzliwość i dokładność. Największą radość sprawia jej niesienie pomocy i wsparcie pacjenta. Pasjonuje się psychologią, formułą 1 a w wolnych chwilach squashem.

Diana Lityńska

opiekun pacjenta, rejestracja

Najmłodsza osoba w naszym zespole, która wprowadza świeżość i wiele nowych pomysłów do naszej firmy. Stale chce się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę. Dba o profesjonalny i empatyczny kontakt z pacjentem. Dzięki swojej pozytywnej energii i zaangażowaniu wprowadza również świetną atmosferę w naszym zespole. Prywatnie wielka fanka siatkówki i dobrej kuchni.

Michał Makarski

Lekarz dentysta Michał Makarski ukończył studia na wydziale lekarsko-stomatologicznym Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w 2019 roku. Z kliniką Lityńscy Stomatologia związany jest od 2022 roku. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji, w których to dziedzinach pogłębia swoją wiedzę biorąc udział w kursach i szkoleniach. Swoją pracę zawsze stara się wykonywać z maksymalną starannością i dokładnością. Duży nacisk kładzie na komunikację z pacjentem i precyzyjne tłumaczenie wszystkich aspektów wykonywanych zabiegów. Wolne chwile poświęca na śledzenie wydarzeń sportowych, zwłaszcza piłki nożnej, a także czytanie kryminałów i reportaży

Judyta Guzik

Judyta Guzik absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie zajmuje się stomatologią estetyczna, medycyną estetyczną, leczeniem zachowawczym, leczeniem endodontycznym pod mikroskopem. Stale podnosi swoje umiejętności w zakresie stomatologii zachowawczej oraz endodoncji. Wolne chwile lubi spędzać na górskich wędrówkach oraz wspinaczce.

Dagna Hutnik-Wołków

Dagna Hutnik-Wołków ukończyła Akademie Medyczną we Wrocławiu, specjalizuję się w ortodoncji, należy do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, Jej pasją jest ortodoncja.

Paulina Wrócińska

koordynator zespołu asystentek, dyplomowana higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna oraz technik sterylizacji medycznej. Z kliniką Lityńscy Stomatologia związana od 2014 roku. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnego rodzaju kursach, szkoleniach i konferencjach. Praca z pacjentem daje jej wiele satysfakcji i spełnienia.Ceni sobie edukację pacjenta w zakresie higieny jamy ustnej. Prywatnie miłośniczka muzyki relaksacyjnej, ziołolecznictwa. W wolnym czasie lubi gotować.

Angelika Bartoszewicz

pomoc dentystyczna

Miłośniczka zdrowego odżywiania, lekkoatletyki, wolny czas spędza na siłowni, lubi gotować.

Pacjenci o nas

Opinie naszych pacjentów

Lityńscy Stomatologia

Zapraszamy

Kontakt

Od 50 lat wdrażamy nowoczesne leczenie stomatologiczne dopasowane do oczekiwań pacjentów, wykorzystując swoją wiedzę i zdobyte doświadczenie. Pracujemy z pasją, entuzjazmem i nieustanną gotowością do dalszego rozwoju kompetencji.

Pn - Pt : 12:00 - 20:00
Gabinet nieczynny do 08.07.24

Zamów wizytę

Napisz do nas