Pierwsza wizyta

Czego oczekiwać?

Pierwszy raz w naszym gabinecie?

Do wizyty w gabinecie dentystycznym warto się odpowiednio przygotować, co usprawni proces diagnostyki i leczenia. Jeśli posiadasz dokumentację medyczną dotyczącą konkretnego problemu zdrowotnego, z którym się do nas zwracasz, zabierz ją koniecznie ze sobą.

Przyjdź 10 minut przed czasem, by wypełnić wskazane w rejestracji dokumenty. Pamiętaj, by nie spożywać posiłku godzinę przed przyjściem na wizytę. Umyj też dokładnie zęby, stosując dodatkowo nić dentystyczną.

Zrelaksuj się. W naszym gabinecie dbamy o komfort psychiczny każdego pacjenta i dostosowujemy metody leczenia do jego indywidualnych potrzeb. Wszelkie wątpliwości spisz na kartce i zapytaj lekarza o to, co Cię nurtuje.

Kilka porad

Jak się przygotować?

Przygotuj niezbędne dokumenty

Wyniki badań są niezwykle ważne na pierwszej wizycie. Dzięki nim lekarz może uwzględnić wiele istotnych kwestii planując dalsze działania.

Zgłoś się do rejestracji

Przed wejściem do gabinetu podejdź do rejestracji i wypełnij formularz. Jest to jednorazowa procedura w celu założenia dokumentacji medycznej dla każdego pacjenta.

Bądź punktualny

Szanujmy swój czas. Punktualność zapobiega kolejkom i usprawnia proces przyjmowania pacjentów.

Co powinieneś wiedzieć?

Wizyta w gabinecie

Stawiamy na nowoczesność, precyzję i holistyczne traktowanie każdego pacjenta. W naszym gabinecie pracujemy na nowoczesnych sprzętach. Wszyscy specjaliści zdobywają regularnie nowe umiejętności i uczestniczą w prestiżowych konferencjach. Dbamy o komfort pacjentów – znieczulamy. Dokładność jest naszym priorytetem – używamy mikroskopu. W protetyce bazujemy na wieloletnim doświadczeniu ekspertów – współpracujemy tylko z najlepszymi protetykami.

Niezależnie od rodzaju schorzenia oraz początkowego stanu zdrowia jamy ustnej naszego pacjenta, dokładamy wszelkich starań, by przebieg leczenia był dla niego maksymalnie komfortowy.

Zapraszamy na pierwszą wizytę wszystkich pacjentów z okolic Jawora, Legnicy, Strzegomia, Bolkowa oraz Złotoryi. Porozmawiamy o szczegółach leczenia i zaplanujemy drogę do pięknego uśmiechu.

Pacjenci o nas

Opinie naszych pacjentów

Lityńscy Stomatologia

Zapraszamy

Kontakt

Od 50 lat wdrażamy nowoczesne leczenie stomatologiczne dopasowane do oczekiwań pacjentów, wykorzystując swoją wiedzę i zdobyte doświadczenie. Pracujemy z pasją, entuzjazmem i nieustanną gotowością do dalszego rozwoju kompetencji.

Pn - Pt : 12:00 - 20:00

Zamów wizytę

Napisz do nas